Dr hab. Agnieszka Ziemiszewska

Projektantka, wykładowczyni, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie (koordynator konkursu ze strony polskiej)

Absolwentka wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (dyplom z wyróżnieniem) oraz wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie uzyskała stopień doktora. Zajmuje się projektowaniem graficznym, jest kuratorką i współorganizatorką wystaw oraz nauczycielem akademickim. Uczestniczka wystaw i przeglądów projektowania graficznego w kraju i za granicą. Laureatka wielu nagród i wyróżnień, a także jurorka w krajowych i międzynarodowych konkursach projektowania graficznego. Prowadziła warsztaty i wykłady w Polsce, Francji, Bułgarii, Chinach, na Węgrzech i w Holandii. Obecnie zatrudniona na stanowisku adiunkta na Wydziale Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Jest autorką bloga o plakacie Poster/Blog.